• Slide 4

  Profesjonalizm

  kluczem do sukcesu

 • Slide 3

  Promujemy

  wysokie standardy

 • Slide 2

  Dotrzymujemy

  zobowiązań

 • Slider 4

  Rekrutacja

  to nasza pasja

Aspiro dla Ciebie

Coaching Kariery – executive, specjaliści
Jaki jest mój cel zawodowy? Co daje mi największą satysfakcję? Jakie są moje mocne i słabe strony? Dlaczego tracę motywację? Jak poprawić efektywność? Czemu nie potrafię podjąć ważnej decyzji? To pytania, które często bezskutecznie zadają sobie kandydaci i pracownicy na różnych etapach rozwoju. W znalezieniu odpowiedzi na nie pomagają sesje coachingowe. Nasi eksperci służą wsparciem na drodze do głębszego poznania samego siebie i swoich potrzeb. Coaching kariery jest skutecznym narzędziem zarówno na początku ścieżki zawodowej, jak i po wielu latach pracy. Daje wzmocnienie początkującym specjalistom, którzy czują się zagubieni na rynku i niepewni swoich wyborów. Pomaga też kadrze menedżerskiej, niosącej duży bagaż doświadczeń i borykającej się z wypaleniem zawodowym. Współpraca z naszymi trenerami pozwala odkryć w sobie potencjał, umocnić kompetencje, pokonać bariery i wyznaczyć dalszy kierunek rozwoju.

Stworzenie, poprawa, tłumaczenie dokumentów aplikacyjnych
Jakość dokumentów aplikacyjnych ma istotny wpływ na karierę. To właśnie od treści CV zależy, czy potencjalny pracodawca zainteresuje się danym kandydatem i będzie chciał go bliżej poznać. Nieumiejętnie napisany list motywacyjny i niestaranne CV mogą wręcz zaszkodzić i przekreślić szanse na ciekawą pracę. Nasi doradcy pomagają stworzyć profesjonalne aplikacje, które spełniają oczekiwania rekruterów. Przygotowujemy dokumenty od podstaw, indywidualnie dopasowane do kandydata. Wnikliwie poznajemy jego ścieżkę zawodową, zdobywamy wiedzę na temat jego kompetencji, motywacji i celu zawodowego. Dzięki temu możemy zbudować w CV spójny i wiarygodny obraz kandydata, odpowiadający wymaganiom potencjalnego pracodawcy. Dokonujemy również korekty i udzielamy wskazówek, jakich błędów unikać przygotowując dokumenty aplikacyjne.

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
Profesjonalne CV jest kluczem do rozmowy kwalifikacyjnej. Od niej natomiast zależy, czy kandydat otrzyma ofertę pracy. Nasi doświadczeni doradcy pomagają przygotować się do tego ważnego, a jednocześnie stresującego wydarzenia. Wspólnie zastanawiacie się nad odpowiedziami na pytania, które pojawiają się podczas rozmowy. Uwzględniacie standardowe i najczęściej występujące, ale też nietypowe i mało oczywiste pytania. Zdobywasz cenne wskazówki na temat tego, jak wywołać dobre wrażenie i na jakie elementy komunikacji werbalnej i niewerbalnej zwrócić uwagę. Przy wsparciu doradcy precyzujesz swoje oczekiwania i przygotowujesz pytania, które będziesz chciał zadać rekruterowi. Dzięki naszym konsultacjom możesz bardziej świadomie podejść do procesu rekrutacyjnego, nabrać większej pewności siebie, zadbać o profesjonalną postawę i zminimalizować stres.

Formularz

Informacje zawarte w poniższym formularzu zostaną automatycznie przekazane Naszym konsultantom, którzy skontaktują się z Państwem.