• Slide 4

    Profesjonalizm

    kluczem do sukcesu

  • Slide 3

    Promujemy

    wysokie standardy

  • Slide 2

    Dotrzymujemy

    zobowiązań

  • Slider 4

    Rekrutacja

    to nasza pasja

Dlaczego MY?

Naszą naczelną wartością jest profesjonalizm oraz troska o najwyższy poziom usług. Nie spoczywamy na laurach. Nieustanny rozwój i samodoskonalenie są wpisane w naszą pracę na każdym etapie kariery. Chcemy być najlepsi w swojej dziedzinie, wyznaczać standardy i realnie wpływać na świat.

Jesteśmy stale aktywni, wytrwali oraz otwarci na potrzeby naszych pracowników i klientów. Pielęgnujemy relacje, których fundamentem jest wzajemny szacunek i zrozumienie. Zależy nam na dialogu. Nie zamykamy się na sugestie, opinie i propozycje drugiej strony. To dla nas dodatkowy impuls do dalszego rozwoju.

Kluczem do naszych sukcesów są także zdolności asocjacyjne. W dynamicznej rzeczywistości biznesowej szczególnie cenna jest umiejętność szybkiego kojarzenia i wykorzystywania informacji, obserwowania i wyciągania trafnych wniosków. My to potrafimy, dlatego z powodzeniem wspieramy biznes.

Pogodne nastawienie i poczucie humoru towarzyszą nam w codziennym działaniu i zapewniają wyjątkową atmosferę. Każdy z nas jest samodzielnym profesjonalistą, ale wierzymy, że dzięki pracy zespołowej możemy osiągnąć znacznie więcej. Nasz zespół składa się z różnych osobowości, które lubią ze sobą współpracować.

Dlaczego TY?

Nasza filozofia działania bazuje na ścisłych specjalizacjach, dlatego wyraźnie oddzielamy funkcje sprzedażowe i administracyjne od działań rekrutacyjnych. Różnorodne indywidualności, historie, doświadczenia i kompetencje tworzą naszą firmę. Łączy nas ten sam cel i system wartości.

Jeśli więc Ty również chcesz:
  • wspierać z nami rozwijające się biznesy i pomagać organizacjom reagować na potrzeby rynku
  • realizować zadania na najwyższym poziomie
  • dzielić się swoją energią i pomysłami oraz aktywnie uczestniczyć w życiu firmy
  • pracować w różnorodnym zespole, poznawać opinie innych i stykać się z różnymi punktami widzenia
  • stale podnosić swoje kompetencje i podejmować nowe wyzwania
  • nieustannie rozwijać swój potencjał dzięki naszemu wsparciu, szkoleniom i szerokim perspektywom
  • czerpać satysfakcję i korzyści z dobrzej wykonywanej pracy

…to dobrym pomysłem może być połączenie naszych ścieżek zawodowych!

Co będziesz robić?

Sprawdź, czy nasze oczekiwania pokrywają się z Twoimi.
Rekruter

Rekruter

Poszukujemy specjalistów, którzy będą:
  • zdobywać informacje i poszerzać wiedzę na temat specyfiki branż, firm oraz...
Zobacz więcej
Specjalista ds. sprzedaży

Do zadań na tym stanowisku należy:
  • pozyskiwanie kontrahentów
  • pozyskiwanie zamówień i sprzedaż usług rekrutacyjnych
Specjalista ds. administracji

Główne obowiązki na tym stanowisku polegają na:
  • obsłudze biura
  • współpracy z dostawcami

Czego oczekujemy?

Różnorodność jest stałą cechą pracy rekruterów. Nieodłącznym elementem jest też szybkość działania i reagowania. Liczy się więc umiejętność kojarzenia faktów i proponowania rozwiązań uszytych na miarę potrzeb klientów. Takie predyspozycje pozwalają z powodzeniem realizować rozmaite projekty rekrutacyjne. Kompetencje, których poszukujemy u kandydatów na stanowisko rekrutera to m.in. orientacja na cel, komunikatywność, wytrwałość, dokładność i dobra organizacja pracy oraz umiejętność słuchania i budowania relacji.

Praca specjalistów ds. sprzedaży stanowi naturalne uzupełnienie dla działań rekrutacyjnych. Od kandydatów na to stanowisku oczekujemy więc wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, orientacji na cel, rzetelności oraz umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

Jakie ścieżki rozwoju oferujemy?

Studenci i absolwenci

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe? Zależy Ci na rozwijaniu kompetencji potrzebnych w środowisku biznesowym? Chcesz przekonać się, jak w praktyce wygląda Twój przyszły zawód? Dołącz do nas!

Organizujemy staże i praktyki, ale oferujemy też możliwość zatrudnienia. Z nami zdobędziesz merytoryczną wiedzę i umiejętności kluczowe na rynku pracy. Zapewniamy wsparcie mentorskie i odpowiednie szkolenia.
Sprawdź, kogo szukamy
Doświadczeni specjaliści

Szybko zmieniająca się rzeczywistość rynkowa wymaga niezwykłej czujności, zmysłu obserwacji i dobierania odpowiednich rozwiązań biznesowych. Jako firma rekrutacyjno – doradcza pomagamy organizacjom reagować na zmiany.

Jesteśmy partnerami podczas podejmowania kluczowych decyzji i nowych działań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Stoją więc przed Tobą nowe wyzwania i szeroki wachlarz możliwości. Nie ma mowy o monotonii i powielaniu schematów – każdy nasz projekt jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb klientów. Bagaż doświadczeń, który już posiadasz, będziesz więc mógł uzupełnić o nowe, wartościowe i ambitne zadania.
Sprawdź oferty pracy

Jak do nas dołączyć?

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i stawianymi wymaganiami. Zobacz, jakie proponujemy możliwości rozwoju. Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj online. Następnie poprosimy Cię o przysłanie nam Twojego CV. Jeśli jego analiza wypadnie pomyślnie, zaprosimy Cię do kolejnych etapów rekrutacji. Mogą to być:
Wywiad kompetencyjny

sprawdzamy kwalifikacje merytoryczne, cechy osobowościowe oraz motywację kandydata, wymagane na danym stanowisku.
Test zadaniowy

poprzez praktyczne ćwiczenia, odzwierciedlające realia wykonywanej pracy, weryfikujemy dopasowanie kandydata do stanowiska, obowiązków, zespołu oraz kultury organizacyjnej naszej firmy.
Rozmowa kwalifikacyjna

spotkanie z menedżerem i/lub rekruterem, dzięki któremu możemy ostatecznie podjąć decyzję i dokonać wyboru kandydata najlepiej pasującego do naszego zespołu i reprezentującego wymagane kompetencje.