• Slide 4

  Profesjonalizm

  kluczem do sukcesu

 • Slide 3

  Promujemy

  wysokie standardy

 • Slide 2

  Dotrzymujemy

  zobowiązań

 • Slider 4

  Rekrutacja

  to nasza pasja

Rekrutacja

Executive search
Sukces organizacji zależy przede wszystkim od zatrudnionych w niej ludzi. Od nich zależy wszystko. Menedżerowie zarządzający stanowią strategiczny zasób firmy. Dlatego Executive search prowadzą konsultanci o praktycznym doświadczeniu na stanowiskach zarządczych. Działają sprawnie i efektywnie, ponieważ doskonale znają branże i poszczególne funkcje w firmach. Rozumieją specyfikę pracy i codzienne wyzwania na najwyższych stanowiskach. Z kandydatami na te stanowiska utrzymujemy stałe relacje, bazujące na wymianie informacji o rynku i branżach.

Rekrutacje specjalistyczne
Każdy element w firmowej układance powinien do siebie pasować i współgrać. Bez względu na zajmowane stanowisko i miejsce w strukturze organizacyjnej – każdy pracownik musi realizować swoje zadania. Efekty pracy poszczególnych osób wpływają na ogólną kondycję przedsiębiorstwa.  Nie tylko top menedżment decyduje o sukcesie firm, dlatego też do każdej rekrutacji przykładamy duże znaczenia. Rekrutacje specjalistyczne rozpoczynamy od precyzyjnej analizy i zdobycia wiedzy na temat firmy, dla której rekrutujemy, branży oraz rynku kandydatów. Dokładnie badamy Wasze potrzeby i uzgadniamy profil najlepszego kandydata. Proponujemy tylko takie kandydatury, które są odpowiednio dopasowane do profilu – zarówno pod względem doświadczenia zawodowego, jak i wymaganych cech osobowościowych. Oferujemy doradztwo na wszystkich etapach rekrutacji oraz zatrudnienia. Każda firma, zlecająca nam rekrutacje, ma swojego opiekuna. Nadzoruje on wszystkie projekty realizowane dla firmy i kieruje osobami, które prowadzą rekrutacje zgodnie ze specjalizacją. Płatność następuje w momencie zatrudnienia.

OPR/ RPO
Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych /Recruitment Process Outsourcing to idealne rozwiązanie dla firm o okresowych potrzebach rekrutacyjnych. Jest dobrym wyborem, gdy przedsiębiorstwo szybko rozwija się, rozbudowuje, poszerza działalność lub intensyfikuje prace. Poprzez RPO możemy dostarczyć firmom najlepszy, kompleksowy serwis rekrutacyjny za rozsądne pieniądze. Nasz konsultant lub dedykowany zespół pomaga pozyskać najlepszych na rynku kandydatów. Jego działania prowadzą do wzbogacenia bazy potencjalnych pracowników i nawiązania kontaktu z zainteresowanymi pracą w firmie.  Atutem tego rozwiązania jest sprawna administracja i oszczędność środków finansowych.

Kampanie rekrutacyjne
Są sytuacje, które wymagają specjalnie zaprojektowanych, kreatywnych kampanii, angażujących różne zasoby. Skokowy wzrost zatrudnienia, uruchamianie nowych inwestycji i rozpoczynanie nowych procesów biznesowych. To tylko przykłady, kiedy konieczne bywa sięgnięcie po nadzwyczajne działania rekrutacyjne. Wyróżniające się i przyciągające uwagę kampanie mogą pomóc w dotarciu do trudnodostępnych grup pracowniczych. To efektywne narzędzie, gdy firma chce pozyskać pracowników o nietypowych, wąsko specjalistycznych umiejętnościach. Nasz zespół potrafi skutecznie przeprowadzić kampanie i dotrzeć do kandydatów, na których firmie najbardziej zależy.
 

Formularz

Informacje zawarte w poniższym formularzu zostaną automatycznie przekazane zespołowi ds. Relacji z Klientami, który skontaktuje się z Państwem po wstępnej ocenie potrzeb Państwa Firmy.